Jmenuji se Helena Černá
a s aromaterapií pracuji již téměř 15 let.

Vystudovala jsem aromaterapii na Regional College v  Cambridge a vlastním Level 3 diploma in Aromatharapy. Aromaterapii jsem studovala tři roky společně s reflexologií a Bachovými květovými esencemi. Jsem instruktorkou dětských masáží dle IAIM. Nyní se věnuji svojí praxi v České republice a zárověn pokračuji ve studiu a praktikování přírodní medicíny ve Velké Británii. V praxi i studiu se zaměřuji zvláště na těhotné a děti.  Nabízím konzultace při řešení běžných zdravotních, fyzických a psychických problémů dospělých i dětí

V roce 2013 jsem ukončila  institut aromaterapie v Praze a obhájila svoji diplomovou práci na téma Aromaterapie a dětská imunita.  Spolupracuji s několika mateřskými školkami v okolí. Pořádáme pravidelné přednášky o aromaterapii, ukázky dětských masáží a voňavé workshopy pro děti. Akce jsou vhodné do mateřských školek, mateřských center apod.

V našem centru Voňavá země nabízíme velké množství aromaterapeutických prostředků, potravinových doplňků a kosmetiky. Naším cílem je  prosazení aromaterapie v domácí péči, hlavně pro děti, novorozence. Jejich použití má zásadní vliv na fyzické a psychické zdraví dětí i dospělých.

 

Nabídka přednášek a workshopů:

Aromaterapie

Aromaterapie a péče o dítě

Ukázka aromaterapeutické masáže

Voňavý workshop pro děti

Aromaterapie a senioři

Aromaterapie a péče o pokožku